Замовити Дзвінок
+38 (096) 207-07-07
Замовити Дзвінок
Про комплекс
ЖК "Comfort City “GREEN PARK” - це сучасний житловий комплекс розташований в затишному районі, що забезпечує тишу та спокій для вашої родини. Екологічна локація дозволить насолоджуватися заміськими краєвидами, чистим повітрям та відчувати себе у повній безпеці і комфорті. А зручне розташування дозволить без зайвих заторів швидко дістатися будь-якої частини Дніпра. У житловому комплексі "GREEN PARK" ми пропонуємо широкий вибір квартир та будинків, які відповідають будь-яким вашим потребам. Квартири розроблені з урахуванням сучасних технологій та стилістики, що забезпечує зручне та функціональне проживання для вашої родини. ЖК “GREEN PARK” пропонує приватні будинки площею від 138 м2, а додатковою перевагою житлового комплексу є можливість об’єднання декількох квартир, що дає змогу планувати свій простір і реалізувати будь-яку дизайнерську ідею.
Респектабельні одноповерхові приватні будинки. Площа від 138 м2 до 200 м2. Залізобетонний каркас, керамічна цегла, алюмінієві вікна.
Затишні квартири від 30м2, 50м2, 80 м2 та більше.
Тепер ви можете вибирати не житловий комплекс, а тип житла в межах одного проекту, адже ми пропонуємо нерухомість для найвибагливіших клієнтів.
Унікальне наповнення внутрішнього простору комплексу: дитячі майданчики, місця для відпочинку, спа, фітнес, ресторан.
Планування
Респектабельні одноповерхові приватні будинки
площа від 138 м2
ділянка від 5 соток
кімнат 3-4
Собственная крытая парковка на 2 авто
Собственный участок от 4 соток земли 
для зоны отдыха и барбекю
Просмотреть планировки
Затишні квартири
Однокімнатні
Двокімнатні з можливісттю 
об'єднання до 100 м
Просмотреть планировки
Преимущества
01.
Тип дома

138.1 м2

02.
Тип дома

176.4 м2

Новини
Залишилися
питання?
Залишіть заявку на зворотній зв’язок